Věříme v kvalitu našich produktů a věříme v naše hodnoty.

Proto naše produkty chutnají tak dobře.

Náš příběh

Všechno to začalo ve Vietnamu, když jsme na malém plavoucím trhu na řece Mekong blízko malé vesnici beze jména koupili sušené mango. Bylo to bezpochyby to nejlepší sušené ovoce, jaké jsme kdy ochutnali. Po návratu domů jsme si objednali všechno sušené mango z celého světa pro srovnání a k našemu překvapení bylo "naše" mango to nejlepší. A tak jsme si řekli: „Když to milujeme my, budou to milovat i ostatní“. Je to tak jednoduché.

Potom už zbývalo jenom najít toho kdo "naše" mango usušil. Hledat ve Vietnamu někoho kdo suší mango a prodává ho na trhu byl snadný úkol a po roce jsme našeho partnera skutečně našli. Zbývalo už jen koupit kvalitní mango od farmářů. Ve Vietnamu se pěstuje hodně manga, ale také se ho hodně sní a farmáři své nejlepší ovoce prodají snadno a rychle sami. Uběhl rok a naše mango se dostalo až k nám domů a doufáme, že se dostane i do vašich domovů.

Děkujeme za vaši podporu.

Naše pravidla

Definovali jsme si jednoduchá pravidla pro naše podnikání:

Vždy budeme nabízet pouze ty nejlepší produkty ze země původu. Zaměříme se na ovoce pěstované na malých farmách.

Vždy zaplatíme spravedlivou cenu a nikdy nebudeme zneužívat lokální farmáře a obchodníky. Vytvoříme si vlastní jedinečný recept na zpracování.

Budeme pracovat pouze s partnery, kteří sdílejí naše hodnoty a zásady. Víme, že naše výrobky cestují dlouhou cestu a proto kompenzujeme uhlíkovou stopu.

Naše spolupráce

Beachvolejbal

Podporujeme Beach volejbal, protože je to sport, který přináší do města pocit slunečných pláží, svobody a zábavy. A také je pravda, že Stephen je aktivní (seniorní) reprezentant a ambasador tohoto krásného sportu

Potápění

Jsme milovníci adrenalinu, ale také klidu. Obojí spojuje potápění, proto podporujeme potápěčské kluby a také proto, že náš třetí neviditelný partner je vášnivý potapeč.